Sezóna 2015/2016

KV MŠK Oktan Kežmarok – TU Zvolen 3:0

Dosiahli sme v klube ďaľší míľnik a to v podobe postupu do playoff extraligy žien. Z pozície šiesteho miesta v tabuľke nám bol prisúdený tretí tím, družstvo skúsených hráčiek z Kežmarku. Predstavili sme sa na jeho horúcej pôde, kde

DzS Prešov – TU Zvolen 3:0

V zápase v ktorom sme hrali ako istý účastník playoff na 6. mieste proti súperovi s obrovskou motivaciou vyhnúť sa baráži rozhodla práve väčšia mentálna sila Prešova. Ten dal do zápasu naozaj všetko, naopak my sme k nemu pristúpili pr

TU Zvolen – DzS Prešov 3:0

TJ Slávia TU Zvolen – Dobré zo Slovenska-Prešov 3:0 (21, 12, 16) – štatistika Zápas trval: 64 minút, rozhodovali: J. Fiľo a M. Pivarček Diváci: 300 Zvolen: Nociarová 11, Osvaldová 5, Tužinská 6, Hešková 5, Danková 1, Tomašekov

Juniorky doma s Hrádkom neuspeli

Juniorky sa po 3 dvojzápasoch na ihriskách súperov predstavili konečne na domácej palubovke. Na ihriskách súperov postupne svoj výkon zlepšovali. Po prehrách u lídra 2 x 3:0 v Stropkove, nešťastne prehrali oba zápasy v Hnúšti 2:3 a novembe

TU Zvolen – VTC Pezinok 1:3

V príjemnej mikulášskej atmosfére videli diváci dobrý volejbal z oboch strán. Striedali sa tvrdé smeče aj pekné zákroky v poli. V prvých dvoch setoch mal navrh súper, keď dokázal ustrážiť naše smečiarky a pridal výborné podanie. V tr

Extraligový víkend – Kežmarok, Senica

Zatiaľ najťažší víkend sme absolvovali pri dvojzápase v sobotu a nedeľu 28. a 29. novembra. V sobotu na nás čakal druhý tím tabuľky a svojou poctivou hrou s minimom nevynútených chýb nám nedal možnosť zabojovať ani o jeden set. V príj

TU Zvolen – COP Nitra 3:1

Vo výbornej diváckej kulise sme nastúpili proti mladým slovenským talentom organizovaných v centre olympijskej prípravy – COP Nitra. Keďže išlo o tabuľkového suseda dal sa očakávať vyrovnaný priebeh, čo sa potvrdilo. Celý zápas sm

Slávia EU Bratislava – TU Zvolen 3:1

V netradičnom hracom termíne sme pricestovali do Bratislavy na zápas proti favoritovi na prvé miesto v lige. Našim hlavným cieľom bolo nepoložiť sa ani za nepriaznivého stavu a podať nadštandartný výkon. Nezačali sme vôbec zle, sériou zl

DzS Prešov – TU Zvolen 0:3

Dôležitý zápas o dôležité body sme si vyhrali hlavne v hlavách. Bolo dôležité si trpezlivo presadzovať svoju hru a to sa nám darilo. Prvý set to trochu škrípalo na nahrávke, ale prišlo viacero chýb súpera a našou zlepšenou hrou sme z

TU Zvolen – 1. BVK Bratislava

Pred fantastickou diváckou kulisou sa hral dobrý, bojovný volejbal. Naše dievčatá sa pustili do súpera naozaj odvážne, v strede setu odskočili a postrážili si náskok do konca. V druhom a treťom sete sa začali prejavovať väčšie skúseno

UKF Nitra – TU Zvolen 3:0

Absolvovali sme zápas, ktorý nám vôbec nevyšiel. Už od úvodných minút sme neboli plne koncentrovaný a keď súper začal dobre a presne podávať rozpadla sa nám kombinačná hra. Aj keď bol tím z UKF Nitra favoritom, pôsobili sme bez zápal