Sezóna 2013/2014

Body sme nedoviezli

V druhom kole 1. ligy junioriek naše dievčatá vycestovali do Hnúšte. Pre Hnúšťu dlhé roky platí môj dom môj hrad. Hnúšťa body doma púšťa len veľmi ťažko. Žiaľ, to, že to budú ťažké zápasy sa potvrdzovalo hneď od úvodu 1. str

Kysucké NM – Zvolen 0:3, 2:3

Na naše dievčatá čakal prvý vážny súper, ktorý skončil minulý rok na 2. mieste. Zápas sa začal postupným oťukávaním súpera s nutnou dávkou rešpektu. Ten však rýchlo opadol s prvými neúspešnými príjmami súpera, ktorý si nevedel

Úspešný štart junioriek

Sobota 12.10. bola okrem veľkého comebacku žien-senioriek  Slávie Zvolen v Považskej Bystrici aj štartom do nového ročníka pre zvolenské juniorky. Ako jediné sa v sobotu zo Zvolenských družstiev predstavili na domácej pôde, kde hneď v

Považská Bystrica – Zvolen 0:3, 0:3

Po dlhých rokoch sa predstavilo seniorské družstvo žien v 1. lige a premiéra to bola víťazná. Až na zaváhanie v jednom sete sme súperovi nedali šancu presadiť sa výraznejšie v útoku a výborne sme odtláčali servisom ich príjmajúce hrá

Prišli sme, videli sme, zvíťazili sme (aj) !

Uplynulý víkend, v termíne od 28.9. – 29.9. 2013 sa v Leviciach uskutočnil 43. ročník Medzinárodného volejbalového turnaja junioriek. V konkurencií 12 družstiev zo Slovenska, ale i z Maďarska sa nestratilo ani naše družstvo junioriek,

Zvolen – Poltár PZ 3:2

Družstvo žien odohralo prvý prípravný zápas a zišlo sa v takmer kompletnom zložení. Súperom bol mladý ale šikovný tím z Poltára, ktorý preveril naše možnosti a ukázal chyby na ktorých sa musí pracovať. Nastupovali sme do každého se

Turnaj Hnúšťa 2013

Novovytvorené družstvo žien malo v sobotu 14 septembra prvú premiéru proti súperkám z 1. ligových klubov. Predstavilo sa na tradičnom memoriáli Danky Gálovej. Po tuhom boji sme v prvom zápase zvíťazili nad minuloročným účastníkom bará

Cez víkend sa odohrali druhé kolá súťaží

opäť Bystričanky a zápas ukončili víťazne vo svoj prospech vo štvrtom sete, keď po hrubej chybe rozhodcu za stavu 25:24 nezískali set domáce hráčky, ale Bystričanky dostali darovaný bod a to aj využili k získaniu setu aj zápasu v pome

Dnes sa kadetky ukázali v Žiline v súboji s KUVIKom

V prvom sete sme boli v dobrej nálade a  aj v poli sme  predviedli slušný výkon, rovnako dobre sa dalo nahrať a útočiť. Prvý set patril nám! V druhom sete sme začali robiť viac chýb, či na servise, alebo v poli čím sme si nemohli vytvori