Brusno- Zvolen

V nedeľu cestovali naše dievčatá do Brusna, ktoré tróni na čele našej tabuľky. Hneď od začiatku prvého zápasu bolo jasné, že najväčší problém nám bude robiť hráčka s číslom 3 svojím podaním aj útokom. Keď sme v prvom sete prehrávali 8:0 a 10:1, nikto z nás ani len nedúfal, že by sa to dalo ešte zvrátiť. Ale naše dievčatá zabojovali a svojím podaním a krásnou hrou v poli súpera nie len dotiahli ale nakoniec dotiahli set do víťazného konca. V druhom ste nás súper úplne odstavil servisom, tretí set sa niesol v podobnom duchu ako druhý, vo štvrtom sete naším dievčatám zase ušiel začiatok setu, ale dievčatá zabojovali a dorovnali, no v závere spravili dve chyby ktoré ich stáli nie len set ale aj celý zápas. Druhý zápas už bol čisto v réžii domáceho družstva a vyhrali hladko 3:0.

Brusno – Zvolen 3:1(-24, 8, 5, 25) 3:0(14, 18, 12)

zostava: Vašková, Lemešová, Ličková, Líšková, Valentová, Kučerová, Kurčíková, Stuhlová
tréneri: Michalicová, Seidlováimg_20161120_085500