Dnes sa kadetky ukázali v Žiline v súboji s KUVIKom

V prvom sete sme boli v dobrej nálade a  aj v poli sme  predviedli slušný výkon, rovnako dobre sa dalo nahrať a útočiť. Prvý set patril nám! V druhom sete sme začali robiť viac chýb, či na servise, alebo v poli čím sme si nemohli vytvoriť pozíciu na dobrý útok. V zápase po celý čas kvalitne nahrávala Alica ModráBrada Zhou a na bloku alebo na smeči jej tam skackala snaživá Fryčová, ktorá dnes podala viac než uspokojujúci výkon. Svojou dobrou náladou povzbudzovala hráčky po celý čas! Zjavne to nestačilo, chyby sa nakopili natoľko, že sme tento dobre rozohratý zápas prehrali 3:1. Druhý zápas priniesol pár zmien kedy na post univerzálneho hráča postavil Judy Heškovú čím dal priestor Ivke Jakobeiovej na bloku. Aj napriek zmenám, sme nevedeli chytiť tú pozitívnu vlnu a či už pokazené servisy, príjem, niekedy aj útok či náhra nás doviedli k ďalšej prehre 3:0.